Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sony PSP

13. 8. 2011

JAK NA INTERNET V PSP


V domácím menu jděte do settings>network settings>infrastructure mode>new connection > zadejte název připojení(např.domací)> scan(v tomto případě musíte mít zaplý širokopásmý router nebo nějaké jiné zařízení které podporuje WLAN)> enter(křížek po zaznamenání zařízení)>ssid(většinou jméno zařízení>zadejte typ ochran zařízení v případě ochrany(pokud ochráněno není můžete jet dál)>adress settings(dejte easy jinak budete mít problémy)>settings list(možnost zkontrolování nastavení)>potvrd´te nastavení a uložte jej.
Tak to je vše ted´můžete v klidu surfovat.

JAK HRÁT S 1 UMD NAVÍCE PSP
Když nemáte více originálek a chcete si zkusit multiplayer na dvou (nebo více) PSP, může se hodit tento jednoduchý trik s prohozením herního disku v PSP.
Zkontrolujte si nastavení Ad Hoc Mode v Network Settings: mělo by být na všech PSP totožné, např. automatic a zapněte wifi switche (vlevo dole - zapnuto je nahoru)
V PSP s herním diskem spusťte hru a multiplayer. Některé hry vyhledávají okolní PSP přímo, jiné až po nastavení multiplayeru. Umožňuje-li to hra, nastavte čas na unlimited (nekonečno)
Zatímco se vyhledává spojení s dalšími hráči, vyndete disk z první PSP a na otázku, chcete-li odejít ze hry odpovězte NE (no)
Vložte disk do druhé PSP, dejte multiplayer, vstoupit do hry (join/search game).. obě PSP se najdou. Potvrďte a podle potřeby zopakujte u všech hostovaných PSP
Ve hře se pak obvykle nastavuje multiplayer (výběr auta apod.), takže herní disk z druhé PSP vyndejte, vložte do první PSP a zvolte podrobnosti multiplayeru. Před spuštěním závodu/pařby pak je obvykle třeba UMD disk ještě jednou prohodit .. a někdy i po každém, odježděném kole 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(tomtom, 21. 11. 2013 13:43)

Tyto rady'tipy', hledam uz prehnane dlouho... Diky Ti, mrknu ti tam jeste dal, pomoc vitam ... At se dari